E hënë, Mars 19, 2018, - 02: 03

Jete & Stil

video

Kjell Robertsen nga Norvegjia kishte vendosur disa thërrime buke rreth kameras së tij për të filmuar shpendët. Por diçka shumë e papritur i ndodhi. Një...

QENDRO I LIDHUR ME LAR

11,316FansLike
0FollowersFollow
22FollowersFollow
17SubscribersSubscribe
BOTA

video

Vetëtima dhe bubullima që bien pa pushim dhe ndezin qiellin e reve u japin forma magjike. Sa e mahnitshme dhe e frikshme. Geoff Green filmoi...